Поради підприємцям. Реєстрація видів діяльності за КВЕД.

Поради підприємцямЗ метою попередити можливі помилки підприємців, які, як правило, призводять до втрат часу та грошових коштів, я вирішив поширювати деякі невеличкі практичні поради для представників бізнесу.

Сьогодні  я хочу зосередити вашу увагу на реєстрації платником єдиного податку.

Якщо ви вже прийняли рішення про реєстрацію підприємства – не відкладайте «на завтра» питання щодо системи оподаткування, за якою буде працювати новостворена юридична особа. Справа у тому, що заява про реєстрацію юридичної особи, як і заява про реєстрацію платником єдиного податку, передбачають внесення кодів видів діяльності КВЕД. Тобто, новостворене підприємство спочатку декларує  види діяльності, які відповідають меті та цілям створення юридичної особи, а в подальшому, у спосіб подання заяви щодо застосування спрощеної системи оподаткування, декларує види діяльності, якими підприємство буде займатися застосовуючи спрощену систему оподаткування.

Але, якщо ви, чи ваша довірена особа, зареєструєте в державному реєстрі види діяльності, які платники єдиного податку не мають права здійснювати, то при поданні заяви на реєстрацію платником єдиного податку вам можуть відмовити, і це при тому, що в поданій вами заяві на застосування спрощеної системи оподаткування забороненого коду КВЕД не буде. Чому так? – питання риторичне.

Порада:

 

*Інформація є актуальною на дату публікації

**Ця публікація не є консультацією