+38 (050) 885 31 99

Поради підприємцям. Реєстрація видів діяльності за КВЕД.

Поради підприємцямЗ метою попередити можливі помилки підприємців, які, як правило, призводять до втрат часу та грошових коштів, я вирішив поширювати деякі невеличкі практичні поради для представників бізнесу.

Сьогодні  я хочу зосередити вашу увагу на реєстрації платником єдиного податку.

Якщо ви вже прийняли рішення про реєстрацію підприємства – не відкладайте «на завтра» питання щодо системи оподаткування, за якою буде працювати новостворена юридична особа. Справа у тому, що заява про реєстрацію юридичної особи, як і заява про реєстрацію платником єдиного податку, передбачають внесення кодів видів діяльності КВЕД. Тобто, новостворене підприємство спочатку декларує  види діяльності, які відповідають меті та цілям створення юридичної особи, а в подальшому, у спосіб подання заяви щодо застосування спрощеної системи оподаткування, декларує види діяльності, якими підприємство буде займатися застосовуючи спрощену систему оподаткування.

Але, якщо ви, чи ваша довірена особа, зареєструєте в державному реєстрі види діяльності, які платники єдиного податку не мають права здійснювати, то при поданні заяви на реєстрацію платником єдиного податку вам можуть відмовити, і це при тому, що в поданій вами заяві на застосування спрощеної системи оподаткування забороненого коду КВЕД не буде. Чому так? – питання риторичне.

Порада:

  • Якщо підприємство має на меті бути платником єдиного податку, на стадії реєстрації підприємства краще не вносити до державного реєстру види діяльності, які підприємство не має право здійснювати на спрощеній системі оподаткування.