Реєстрація ТОВ – ціна в Сумах

Якщо ви вже визначилися із тим яку, саме організаційну форму слід обрати для вашої майбутньої компанії, і зупинили свій вибір саме на Товаристві з обмеженою відповідальністю, не зайвим буде прорахувати витрати, які потрібно буде понести при створенні такого ТОВ в Сумах.

В основному, на формування ціни реєстрації ТОВ в Сумах впливають ціни на нотаріальні послуги, які, в свою чергу, залежать від кількості засновників ТОВ, адже нотаріус засвідчує підпис кожного засновника на документах, які складаються при створенні такого ТОВ (рішення, протокол, статут). Крім того, якщо реєстрацію ТОВ в Сумах проводить безпосередньо нотаріус, а нотаріус наділений таким правом, він формує ціну на свої послуги самостійно. Але, не всі нотаріуси погоджуються виконувати реєстраційні дії, обмежуючись, при цьому, вчиненням нотаріальних дій щодо посвідчення підписів засновників на документах.

За таких обставин, визначити фіксовану ціну реєстрації ТОВ в Сумах неможливо, але, приблизно, у 2020 році ціна на реєстрацію ТОВ в Сумах, з трьома учасниками фізичними особами, становить близько 4000 гривень.

Замовити реєстрацію ТОВ в Сумах за оптимальними цінами ви можете за телефоном:

095 546 07 05 ,

а також завітавши до нашого офісу за адресою:

м. Суми, вул. Шишкарівська, 2

Додатково про реєстрацію:

Швидка реєстрація ТОВ в Сумах

Реєстрація ТОВ під ключ в Сумах

Документи для реєстрації ТОВ в м. Суми