+38 (050) 885 31 99
+38 (067) 146 01 99

Адвокат в Києві – представництво в суді

Адвокат КиевТема представництва в суді адвокатом стає все більш актуальною. Це пов’язано з конституційними змінами, згідно яких тільки адвокат має право на представництво в суді. Такі новації викликають багато питань з боку споживачів правових послуг. Спробую дати відповіді на деякі з них у відповідних розділах цієї статті.

 

 

Що потрібно знати про представництво в суді

Медіація

Медиация

Почну з самого головного. Якщо Ви маєте будь-яку можливість вирішити спірні питання без передачі спору на розгляд до суду – обов’язково використайте такий шанс. Ви заощадите свій час та кошти. Допомогти у цьому зможе адвокат – медіатор. Адвокат може представити ваші інтереси під час переговорів щодо вирішення спірної ситуації. Часто так буває що сторони не можуть врегулювати конфлікт бо не знають у який законний спосіб це зробити. В такій ситуації адвокат може підказати способи вирішення тієї чи іншої ситуації, обґрунтувавши кожен спосіб законодавчими нормами.

Послуги адвоката

представительство в суде

Так склалось, що адвокат у багатьох асоціюється тільки з захистом клієнта у кримінальному провадженні. Але це не так. Дійсно, багато хто з адвокатів практикує виключно щодо захисту від кримінального переслідування. Але і кількість адвокатів, практикуючих в таких галузях права як цивільне, господарське право, податкове право, земельне право та інші, збільшується з кожним днем.  Ради адвокатів регіонів постійно провадять заходи (семінари, тренінги) щодо підвищення кваліфікації адвокатів, з метою забезпечення належного рівня правової допомоги, яку надають адвокати. Таким чином, клієнт має можливість обрати кваліфікованого адвоката з метою представництва в суді його інтересів за будь-якою категорією справ.

Адвокат в Києві, як найманий працівник

адвокат - работник

В Києві, як і по всій Україні, адвокати працюють індивідуально або створюють адвокатське бюро чи адвокатське об’єднання. Але, як бути компаніям, в яких сформовано свій юридичний відділ і які не мають бажання користуватися правовою допомогою сторонніх адвокатів? Вже з цього року, юристи, які не мають свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, не можуть здійснювати представництво в суді касаційної інстанції.

Є декілька способів вирішення цього питання:

  • прийняти адвоката на роботу
  • спробувати перебудувати роботу юридичного відділу, поступово залучаючи адвокатів для представництва компанії в судах.

При цьому, у випадку працевлаштування адвоката на роботу, слід пам’ятати про правила адвокатської етики, які передбачають що адвокат, при виконанні доручення клієнта не повинен керуватися вказівками інших осіб.