+38 (050) 885 31 99
+38 (067) 146 01 99

Податковий адвокат – правильний вибір

налоговый адвокат киевЧи варто платнику податків самостійно відстоювати свої права у взаємовідносинах з податковими органами? Вважаю, що навіть в тому випадку якщо в штаті платника числиться і працює практикуючий юрист – експерт в сфері податкового права, підприємству варто замислитись про пошук такого фахівця як податковий адвокат.

Чому саме податковий адвокат?

Спеціаліст, який від імені підприємства спілкується з податковими органами, повинен володіти знаннями не тільки в області юриспруденції, а й в області економіки. Крім того, такий фахівець, повинен мати право здійснювати представництво в суді і, в разі необхідності, виступити захисником у кримінальному процесі. Саме тому в діловому спілкуванні використовують словосполучення «податковий адвокат».

Як зробити правильний вибір?

  • При виборі адвоката, який буде представником підприємства в податкових питаннях, керівнику часто слід прислухатися до думки головного бухгалтера. Як показала практика, саме взаєморозуміння податкового адвоката і головного бухгалтера в процесі вирішення спірних податкових ситуацій, призводить до позитивного для платника податків результату.
  • Слід також враховувати, що внаслідок конституційної реформи, в Україні адвокати мають виняткове право на представництво в суді. Починаючи з цього року юрист, який не має статусу адвоката, не може бути представником в касаційних судах.
  • Не шукайте дешевого податкового адвоката. Спеціаліст, який володіє знаннями в сфері податкового, бухгалтерського обліку, практикує в податкових практиках, і має статус адвоката, не може виставляти маленький гонорар.

 

Ваш податковий адвокат, тел. +38 (050) 885 31 99