Юридичні послуги онлайн

Приводом для написання цієї статті стала чергова виграна адвокатами Юридичної компанії «Lawyer-expert» справа в суді. Точніше, обставини щодо способу захисту прав клієнта. І це не процесуальні моменти, а види комунікації з клієнтом в процесі договірних відносин.

Клієнт – юридична особа. Адвокати Юридичної компанії «Lawyer-expert» консультують клієнта з початку 2018 року. За весь час відносин щодо правового консалтингу було розроблено ряд проектів договорів, підготовлено проекти претензій, надано чимало як усних так і письмових консультацій. При цьому, адвокати не мали жодної зустрічі з представниками клієнта. Вся комунікація відбувалась за допомогою електронної пошти, додатків-месенджерів, поштових операторів та інших засобів онлайн комунікації.

З впевненістю можемо заявити, що юридичні послуги онлайн – це не майбутнє, а сьогоднішній день. Майбутнє – це впровадження високотехнологічних додатків для юридичних компаній, що спрощують, систематизують та здешевлюють комунікацію з клієнтами, організують ведення справ.  Про це свідчать виступи спікерів на такій відомій щорічній конференції як «Legalweek New York».

Чому не слід боятися онлайн консультантів?

Будь-яка презентація бізнесу в мережі Internet, у тому числі і юридичної практики, підлягає перевірці. Але ж, і перед тим як прийти на зустріч до офісу адвоката клієнт вивчає інформацію про нього. І де, як правило найбільше такої інформації? Звісно в тій же мережі Internet.

З аналізу сайту, інформації в соціальних мережах, клієнт може отримати необхідну інформацію про надавача послуг, його здобутки, хто є клієнтами онлайн консультанта.

У відповідному реєстрі клієнт може перевірити чи існує такий адвокат, чи не зупинено право адвоката на заняття адвокатською діяльністю.

Найбільш поширені юридичні онлайн-послуги.

З практики адвокатів Юридичної компанії «Lawyer-expert» найбільш в онлайн-режимі звертаються за консультаціями з питань оподаткування. Але, багато і інших онлайн-запитів, серед них:

Зрозуміло, що не просто не відставати і встигати освоювати нові технології. Але, час нікого не чекає. І юристи, і їх клієнти, повинні розуміти що онлайн комунікація дає шанс зберегти найціннішу складову бізнесу – час.