Юридичні послуги. Суми
Юридичні консультації в Сумах

Вам потрібно отримати юридичні консультації в місті Суми, але Ви не знаєте який саме юрист вам потрібен?

Це не дивно. В останні роки ми бачимо постійний розвиток нових напрямків в юриспруденції. Ринок юридичних послуг в Сумах представлений юристами, адвокатами, які практикують у різних галузях права, тому дуже важливо звернутися до того спеціаліста, який зможе вирішити Вашу проблему швидко і якісно.

Адвокати Юридичної компанії «Lawyer-expert» підготували для Вас деякі поради щодо вибору потрібного Вам фахівця.

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі юриста, адвоката, – його спеціалізація, адже Вашу проблему повинен вирішувати юрист, який володіє поглибленими знаннями в певній галузі права.

Спеціалізації та юридичні практики

Спеціалізація юриста може бути, як широкою, так і вузько-направленою. Розглянемо, на наш погляд, основні спеціалізації юристів:

Юрист фахівець з цивільного права

Юрист даної спеціалізації, як правило, надає широкий спектр юридичних послуг. У пріоритеті послуги для громадян:

Юристів, які надають консультації з цивільного права в місті Суми немало. Але, перед тим як платити за консультацію, поцікавтеся про рівень підготовки юриста і чи доводилося йому вже вирішувати подібні питання.

Фахівець з господарського права

Ця спеціалізація передбачає консультування з юридичних питань що стосуються підприємницької діяльності. Для юриста даної спеціалізації поле діяльності дуже велике, адже питань у підприємців завжди багато. Але і знання повинні бути відповідними. Підприємець не любить даремно гаяти свій час, а якщо юридична консультація буде заплутаною та незрозумілою, другий раз до такого юриста вже не звернуться.

Юрист фахівець з адміністративного права

В основному фахівці з адміністративного права мають справу з органами владних повноважень. Юристу, який практикує в таких питаннях, необхідно добре знати порядок оскарження дій посадових осіб і рішень органів виконавчої влади. Також, юрист з такою спеціалізацією допоможе Вам визначитися зі складом адміністративного правопорушення і дізнатися яка загрожує відповідальність за вчинене адміністративне правопорушення.

Фахівець з податкового права (податковий юрист)

Будь-яка особа, будь то громадянин або підприємство, завжди думає про те, як оптимізувати сплату податків. Найчастіше відповідь на таке питання криється в системній організації бізнесу і правильному веденні обліку. Без юридичних консультацій тут не обійтися. Велика кількість норм права, які можна двояко трактувати, перевищення посадовими особами податкових органів своїх повноважень, неправомірне донарахування податкових зобов’язань, все це вимагає ґрунтовної допомоги фахівця в податковому праві. У місті Суми чимало юристів, які практикують у цій галузі права, що безсумнівно ускладнює вибір фахівця.

Юрист фахівець в сфері банківської справи

Специфіка банківської справи очевидна. Кредити, позики, іпотека – це все знайоме кожному громадянину або юридичній особі. Але тих, хто розбирається в тонкощах банківських процедур не так вже й багато. У місті Суми велика кількість банків і широкий спектр банківських послуг. Багато пропозиції банків привабливі, але так не хочеться «попастися на гачок». В такому випадку обов’язково потрібен юрист, який має практичний досвід правового аналізу банківських договорів. Юридична консультація такого фахівця допоможе Вам зрозуміти порядок сплати відсотків, повернення депозиту, можливі випадки застосування штрафних санкцій і т.п.

Реєстратор суб’єктів підприємницької діяльності (юрист корпоративного права)

Реєстрація ТОВ або підприємця, питання дуже відповідальне. Адже це початок Вашого бізнес-проекту. Саме тому на першому кроці створення суб’єкта господарської діяльності просто необхідна професійна юридична консультація. І тут потрібно розділяти сам процес реєстраційних дій і процес оформлення документів. Правильно оформлені установчі документи, допоможуть уникнути Вам в подальшому можливих корпоративних суперечок. Тому реєстрація ТОВ в місті Суми або реєстрація підприємця в Сумах вимагають присутності професійного юриста.

Юрист в сфері інтелектуальної власності

Реєстрацію інтелектуальної власності в державному органі здійснює патентний повірений. Але, захист інтелектуальної власності не обмежується процесом реєстрації. Юрист підкаже Вам як правильно відобразити інтелектуальну власність в обліку на підприємстві, а також, при необхідності, подбає про розробку проектів ліцензійних договорів.

Автоюрист

Автоюрист – це фахівець, який допоможе Вам, як водію, у спорі з працівниками патрульної поліції. Також юрист, що практикує в даній сфері, надасть правову допомогу постраждалим в ДТП і підкаже як правильно купити чи продати авто.

Ми перелічили тільки невелику кількість спеціалізацій, насправді, кількість юридичних практик набагато більша. Тому, дуже важливо розуміти основні критерії для вибору фахівця: