Юрист, Адвокат в місті Суми
LAWYER-EXPERT

Юридична компанія «LAWYER-EXPERT» являє собою офіс правового консалтингу, завдяки роботі якого ви маєте можливість отримати професійні юридичні консультації та правничу допомогу. Юристи, адвокати, яких об’єднує наш офіс, є фахівцями в галузі права та економіки. Якісні юридичні послуги ви можете отримати як онлайн так і безпосередньо в офісі в місті Суми.

Наш телефон:    +38 (095) 546 07 05                       

Email: lawyer5151@gmail.com

Наш офіс в місті Суми знаходиться на вулиці Шишкарівська, 2

Наші юристи, адвокати допоможуть Вам:

Маємо надію, що наша співпраця з Вами буде взаємовигідною та успішною!

Окремо звертаємо увагу на можливість отримання юридичних консультацій онлайн.

Раніше одна юридична фірма конкурувала з іншою в одному і тому ж регіоні, місті чи мікрорайоні. Сьогодні, популярність Інтернету, як і залежність від нього, спонукає зростанню конкуренції на ринку юридичних послуг онлайн. Зважаючи на те, що рівень конкуренції зростає дуже швидко кожен юрист, адвокат, намагаються більш прозоро презентувати себе і свій юридичний бізнес в мережі Інтернет.

На даний час, розвиток технологій дозволяє отримати онлайн достатньо інформації щоб оцінити ту чи іншу компанію. Вже не обов’язково телефонувати знайомому та просити порекомендувати юриста чи адвоката. Ви можете самостійно, за короткий час, вибрати юридичну компанію, яка допоможе вирішити ті чи інші юридичні питання.

Як це працює у нас:

На нашому сайті є форма для зв’язку, через яку Ви можете направити нам запит.

Також Ви можете направити ваш запит безпосередньо на адресу електронної пошти lawyer5151@gmail.com чи зателефонувати за номером +38 (095) 546 07 05

Отримавши запит ми проаналізуємо його і в залежності від наявного часу та/або складності  питання виберемо один чи декілька з варіантів:

Якщо ваше питання не відноситься до нашої спеціалізації ми також повідомимо Вас.  

Все для клієнта

З метою інформування відвідувачів нашого сайту про актуальні правові питання у сфері ведення господарської діяльності ми публікуємо аналітичні статті у нашому блозі.

Наші юристи, адвокати постійно підвищують свій рівень знань та рівень кваліфікації. В роботі ми застосовуємо найновішу судову практику.

Сподіваємося на взаємовигідну співпрацю з Вами!