Змінено порядок повідомлення про прийняття працівника на роботу
порядок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів України № 413 від 17 червня 2015 р.

Постановою КМ № 188 від 12.02.2020 внесені зміни щодо порядку повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Починаючи з 05.03.2020р. власник підприємства або уповноваженим ним орган (особа) не повинні повідомляти Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства.

Таким чином, з 05.03.2020р. повідомленням про прийняття на роботу директора ТОВ є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, які органи ДПС повинні отримувати в автоматичному режимі.

Щодо інших категорій працівників

Повідомлення про прийняття інших категорій працівників на роботу подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

*Інформація є актуальною на дату публікації

**Ця публікація не є консультацією